Trinac POLSKA

Trinac

Inwestycja Nowy Rynek to wieloetapowy projekt, na który składa się kompleks 5 budynków o różnej funkcjonalności, głównie biznesowej, ale też mieszalnej i hotelowej, z zaprojektowanym ogólnodostępnym placem na dziedzińcu wewnętrznym. 

Kompleks powstanie na terenie dawnego dworca PKS o powierzchni 3,8 ha, który położony jest w kwartale ulic Matyi, Wierzbięcice, Wujka i Przemysłowej.
Bliskie sąsiedztwo Dworca Głównego oraz korzystna lokalizacja na skrzyżowaniu ważnych linii komunikacyjnych miasta blisko centrum stanowią niezwykły atut tego miejsca czyniąc je bardzo atrakcyjnym. Nowy Rynek to przestrzeń otwarta dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Poznań, sprzyjająca spotkaniom, rekreacji i rozrywce, to idealna przestrzeń do pracy, mieszkania i odpoczynku.

W Poznaniu przy ul. Świerzawskiej w ścisłym sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego powstaje wielorodzinny budynek  mieszkalny o dziesięciu kondygnacjach nadziemnych oraz dwóch podziemnych. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację inwestycja cieszy się już teraz dużym zainteresowaniem. Budynek ma zostać oddany do użytku w 2020 r.  

Projekt Business Garden Wrocław to zespół nowoczesnych budynków biurowych, których budowa realizowana jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej
w 2 etapach.

Przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu rozbudowywany jest obecnie duży kompleks mieszkaniowy pod nazwą Nowy Marcelin. Jest to już trzeci etap inwestycji, który ma zostać oddany do użytku w 2020 roku. Nowoczesny i komfortowy układ zabudowy oraz  bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego stanowią atrakcyjną alternatywę przy wyborze mieszkania. 

Polityka prywatności     TRINAC GmbH

Copyright © 2019 TRINAC Polska