Trinac POLSKA

Trinac

Autostrada D4 to budowa nowej 27 kilometrowej autostrady między Jarovcami i Racą, która ma umożliwić łatwiejszy tranzyt ładunku oraz lepsze zarządzanie ruchem tranzytowym. Wpłynie ona również na bezpieczeństwo i płynność ruchu w Bratysławie (Słowacja) i okolicach. 

W centrum Warszawy prowadzona jest spektakularna inwestycja VARSO. Elementem wyróżniającym jest budowa najwyższego budynku w Warszawie Varso Tower. Wraz z 80-metrową iglicą wieżowiec ten osiągnie wysokość 310 m, będzie miał 53 piętra i szklaną elewację. Panoramę Warszawy będzie można podziwiać z tarasu widokowego zlokalizowanego na wysokości 230 m. Obok wybudowane zostaną dwa niższe obiekty o wysokości 81 m  i 90 m, tworzące wraz z wieżą jednolity kompleks biznesowo – handlowy.

Przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu rozbudowywany jest obecnie duży kompleks mieszkaniowy pod nazwą Nowy Marcelin. Jest to już trzeci etap inwestycji, który ma zostać oddany do użytku w 2020 roku. Nowoczesny i komfortowy układ zabudowy oraz  bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego stanowią atrakcyjną alternatywę przy wyborze mieszkania. 

W Poznaniu przy ul. Świerzawskiej w ścisłym sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego powstaje wielorodzinny budynek  mieszkalny o dziesięciu kondygnacjach nadziemnych oraz dwóch podziemnych. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację inwestycja cieszy się już teraz dużym zainteresowaniem. Budynek ma zostać oddany do użytku w 2020 r.  

Polityka prywatności     TRINAC GmbH

Copyright © 2019 TRINAC Polska