Trinac POLSKA

Trinac

Autostrada D4 to budowa nowej 27 kilometrowej autostrady między Jarovcami i Racą, która ma umożliwić łatwiejszy tranzyt ładunku oraz lepsze zarządzanie ruchem tranzytowym. Wpłynie ona również na bezpieczeństwo i płynność ruchu w Bratysławie (Słowacja) i okolicach. 

W centrum Szczecina powstaje bardzo nowoczesny obiekt o charakterze biznesowym z przeznaczeniem na biura, hotel oraz część handlowo – usługową. Kompleks wyróżnia się zastosowaniem proekologicznych, przyjaznych środowisku technologii i rozwiązań, między innymi użyciem gruntowych pomp ciepła wspomagających ogrzewanie i chłodzenie budynku.

W centrum Warszawy prowadzona jest spektakularna inwestycja VARSO. Elementem wyróżniającym jest budowa najwyższego budynku w Warszawie Varso Tower. Wraz z 80-metrową iglicą wieżowiec ten osiągnie wysokość 310 m, będzie miał 53 piętra i szklaną elewację. Panoramę Warszawy będzie można podziwiać z tarasu widokowego zlokalizowanego na wysokości 230 m. Obok wybudowane zostaną dwa niższe obiekty o wysokości 81 m  i 90 m, tworzące wraz z wieżą jednolity kompleks biznesowo – handlowy.

Budowa TOWAROWA 39 w Poznaniu to już kolejna, czwarta inwestycja firmy ATANER prowadzona przy Moście Dworcowym w Poznaniu. Obiekt będzie się składał z 2 budynków, mieszkalnego 22-kondygnacyjnego o wysokości 73 m z dwupoziomowym garażem podziemnym oraz biurowego o 5 kondygnacjach.

Atrakcją inwestycji jest zaprojektowany na dachu wieżowca taras widokowy o powierzchni 180 m2, z którego będzie można podziwiać panoramę Poznania. Taras przeznaczony jest do wyłącznego użytku mieszkańców budynku.

Inwestycja Nowy Rynek to wieloetapowy projekt, na który składa się kompleks 5 budynków o różnej funkcjonalności, głównie biznesowej, ale też mieszkalnej i hotelowej, z zaprojektowanym ogólnodostępnym placem na dziedzińcu wewnętrznym. 

Kompleks powstanie na terenie dawnego dworca PKS o powierzchni 3,8 ha, który położony jest w kwartale ulic Matyi, Wierzbięcice, Wujka i Przemysłowej.
Bliskie sąsiedztwo Dworca Głównego oraz korzystna lokalizacja na skrzyżowaniu ważnych linii komunikacyjnych miasta blisko centrum stanowią niezwykły atut tego miejsca czyniąc je bardzo atrakcyjnym. Nowy Rynek to przestrzeń otwarta dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Poznań, sprzyjająca spotkaniom, rekreacji i rozrywce, to idealna przestrzeń do pracy, mieszkania i odpoczynku.

Polityka prywatności     TRINAC GmbH

Copyright © 2019 TRINAC Polska