Trinac

Central Park Ursynów to zespół 24 budynków mieszkalnych usytuowany przy ul. Kłobuckiej. Tworzy nowoczesną i komfortową przestrzeń do życia dla osób aktywnych, ceniących sobie z jednej strony spokój i relaks a z drugiej możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta dzięki drogom szybkiego ruchu.

Osiedle Wiślany Mokotów usytuowane jest w Siekierkach na terenach nadwiślańskich. Jest to zupełnie nowa część Mokotowa, która zyskuje nie tylko piękne, spokojne miejsca do zamieszkania, ale również nowe ulice i pełną infrastrukturę. Dużym atutem jest bliskość terenów zielonych nad Wisłą, jak również Łazienek Królewskich. Doskonała komunikacja, a przede wszystkim Wisłostrada umożliwia szybkie dotarcie do centrum miasta. 

Przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu rozbudowywany jest obecnie duży kompleks mieszkaniowy pod nazwą Nowy Marcelin. Jest to już trzeci etap inwestycji, który ma zostać oddany do użytku w 2020 roku. Nowoczesny i komfortowy układ zabudowy oraz  bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego stanowią atrakcyjną alternatywę przy wyborze mieszkania. 

W centrum Szczecina powstaje bardzo nowoczesny obiekt o charakterze biznesowym z przeznaczeniem na biura, hotel oraz część handlowo – usługową. Kompleks wyróżnia się zastosowaniem proekologicznych, przyjaznych środowisku technologii i rozwiązań, między innymi użyciem gruntowych pomp ciepła wspomagających ogrzewanie i chłodzenie budynku.

Projekt Business Garden Wrocław to zespół nowoczesnych budynków biurowych, których budowa realizowana jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej
w 2 etapach.

Budowa TOWAROWA 39 w Poznaniu to już kolejna, czwarta inwestycja firmy ATANER prowadzona przy Moście Dworcowym w Poznaniu. Obiekt będzie się składał z 2 budynków, mieszkalnego 22-kondygnacyjnego o wysokości 73 m z dwupoziomowym garażem podziemnym oraz biurowego o 5 kondygnacjach.

Atrakcją inwestycji jest zaprojektowany na dachu wieżowca taras widokowy o powierzchni 180 m2, z którego będzie można podziwiać panoramę Poznania. Taras przeznaczony jest do wyłącznego użytku mieszkańców budynku.

Business Garden Poznań to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany w okolicy Stadionu Miejskiego INEA oraz Portu Lotniczego Ławica.
Pierwszy etap inwestycji oddany został do użytku w 2015 r. W marcu 2017 r. rozpoczęły się prace nad budową pozostałych obiektów zamykających całą inwestycję. W ostatecznym kształcie cały projekt obejmuje 9 budynków biurowych.

Inwestycja Nowy Rynek to wieloetapowy projekt, na który składa się kompleks 5 budynków o różnej funkcjonalności, głównie biznesowej, ale też mieszkalnej i hotelowej, z zaprojektowanym ogólnodostępnym placem na dziedzińcu wewnętrznym. 

Kompleks powstanie na terenie dawnego dworca PKS o powierzchni 3,8 ha, który położony jest w kwartale ulic Matyi, Wierzbięcice, Wujka i Przemysłowej.
Bliskie sąsiedztwo Dworca Głównego oraz korzystna lokalizacja na skrzyżowaniu ważnych linii komunikacyjnych miasta blisko centrum stanowią niezwykły atut tego miejsca czyniąc je bardzo atrakcyjnym. Nowy Rynek to przestrzeń otwarta dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Poznań, sprzyjająca spotkaniom, rekreacji i rozrywce, to idealna przestrzeń do pracy, mieszkania i odpoczynku.

W ścisłym centrum Warszawy w dzielnicy Praga Północ w sąsiedztwie Starego Miasta, Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik realizowana jest spektakularna inwestycja, która z pewnością stanie się nową wizytówką stolicy.

W Poznaniu przy ul. Świerzawskiej w ścisłym sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego powstaje wielorodzinny budynek  mieszkalny o dziesięciu kondygnacjach nadziemnych oraz dwóch podziemnych. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację inwestycja cieszy się już teraz dużym zainteresowaniem. Budynek ma zostać oddany do użytku w 2020 r.  

Polityka prywatności     TRINAC GmbH

Copyright © 2020 TRINAC Polska