Projekty

Projekt budowy Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie to pierwszy projekt realizowany wspólnie przez Oddział Poznań STREIF Baulogistik Polska i firmę STRABAG. Obejmuje wznoszenie betonowych ścian i stropów nowopowstającego obiektu oraz fragmentarycznie stalowej konstrukcji dachu zawierającej przeszklenia.

W projekcie świadczyliśmy usługę wynajmu żurawi wieżowych w liczbie siedmiu maszyn oraz zapewnialiśmy dla nich obsługę operatorską. Ponadto w zakres naszych prac wchodziło zabezpieczenie projektu od strony logistycznej (transporty, montaże i demontaże żurawi).

STREIF Baulogistik Polska pełni także rolę doradczą dla Klienta w zakresie bezpieczeństwa dotyczącego odpowiedniego zabezpieczenia sprzętu i zapewnienia bezkolizyjnej współpracy żurawi. Projekt był realizowany bez placów składowych, a budowa przylegała do jednej z głównych ulic miasta.

Dla generalnego wykonawcy Galerii Kaskada w Szczecinie, firmy STRABAG, świadczyliśmy usługę wynajem żurawi wieżowych klasy 120 tonometrów w liczbie 7 sztuk. Wszystkie żurawie wieżowe były posadowione na kotwach fundamentowych.

Z końcem pierwszego kwartału 2011 r. miały miejsce demontaże żurawi K2, K3, K6 i K7, które również są widoczne na zdjęciach w galerii poniżej. Pozostałe na budowie żurawie wieżowe to Liebherr 112 EC-H oraz żurawie Wolff - 5520.6 i 5520.10, na które polski rynek budowlany wykazuje bardzo duży popyt z uwagi na ich niezawodność i wysokie udźwigi.
Realizacja projektu trwała do kwietnia 2011 roku.


Zleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o.
Czas trwania projektu (od/do): 06.2010 - 04.2011
Miejsce realizacji projektu: Szczecin, Al. Niepodległości
Świadczone usługi: wynajem żurawi wieżowych, zabezpieczenie operacji montażowo-demontażowych, obsługi operatorskiej i konserwatorskiej
Wykorzystywany sprzęt: 4 x Liebherr 112 EC-H, 1 x Liebherr 120 HC, 1 x Wolff 5520.10, 1 x Wolff 5520.6

 

GALERIA (kliknij w miniaturę, aby włączyć przeglądarkę zdjęć):

 

 

 

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem