Projekty

Nasz żuraw samochodowy Grove GMK 5095 został zaangażowany do pracy przy montażu elementów konstrukcji zadaszenia Stadionu Narodowego.

Wynajęty przez STREIF Baulogistik Polska dźwig samojezdny Grove podnosił do wysokości około 80 metrów elementy stalowych rusztów, na których zostały ułożone tafle szkła. Wraz z konstrukcją wsporczą utworzyły one dach szklany, stanowiący pierścień na krawędzi stałego dachu stadionu.

Wykonywane prace związane były z montażem drugorzędnej stalowej konstrukcji zadaszenia, składającej się z łuków membrany, elewacji z aluminiowej siatki, a także urządzeń na iglicy. Na konstrukcji wspornej dachu została zamontowana membrana, oparta na specjalnych stalowych łukach.

Dźwig samojezdny Grove GMK 5095 jest kolejnym żurawiem budowlanym, wynajętym przez STREIF Baulogistik Polska do budowy Stadionu Narodowego. Część naszych żurawi wieżowych była obecna na budowie prawie do samego końca prac.

Galeria (kliknij miniaturę, aby obejrzeć w wyższej rozdzielczości zdjęcia dźwigu samochodowego Grove GMK 5095 podczas pracy)

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem