Projekty

Sky Tower to olbrzymi kompleks biurowo-handlowo-mieszkaniowy, budowany od 2007 roku w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Przewiduje się, iż za kilka lat stanie się ona lokalnym centrum biznesowym. Głównym inwestorem projektu jest firma LC Corp Sky Tower Wrocław.

Kompleks ma osiągnąć wysokość 212 m, a w jego skład wchodzą już 3 budynki: Podium, Wieża oraz Żagiel. W tych dwóch ostatnich znajdzie się 236 apartamentów różnego typu. Powierzchnie biurowe oraz handlowe wyniosą łącznie ponad 45.000 m2. W budynku znajdzie się ponad obiektów komercyjnych.

STREIF Baulogistik Polska dostarczył do projektu 6 żurawi wieżowych, zapewniających sprawność prowadzonych prac budowlanych. Obecnie świadczymy wynajem trzech żurawi wieżowych, które będą pracowały na budowie Sky Tower do 2011 roku, w którym planowane jest oddanie całego kompleksu do użytku. Okres wynajmu naszych dźwigów budowlanych zakończy się planowo w grudniu.

Obecnie najwyższy z naszych żurawi wieżowych, Liebherr 110 EC-B, znajdujący na budowie kompleksu Sky Tower wykonuje podnoszenia na wysokość do 150 metrów.

GALERIA (kliknij w miniaturę, aby otworzyć pokaz zdjęć):

 

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem