Projekty

W marcu 2012 na budowie Sky Tower we Wrocławiu zdemontowany został ostatni żurawi wieżowy zaangażowany przy budowie biurowca. Pracę przy rozkładaniu elementów dźwigu Liebherr 140 EC-H wykonał żuraw samochodowy Terex Demag AC-350, należący do STREIF Baulogistik Polska.

Budowa Sky Tower, który obecnie jest najwyższym biurowcem w Polsce, była od samego początku obsługiwana przez żurawie wieżowe wynajmowane i obsługiwane przez STREIF Baulogistik Polska. Dzięki rozszerzeniu działalności przez Spółkę o usługi dźwigów samochodowych w 2010 roku, które pozwalają jej świadczyć kompleksowe usługi w zakresie transportu pionowego, mogła ona uczestniczyć w ostatnim etapie prac na budowie Sky Tower, polegających na demontażu wynajmowanych stacjonarnych żurawi budowlanych (pod poniższym linkiem znajdą Państwo artykuł na temat zaangażowania żurawi wieżowych podczas budowy wraz ze zdjęciami - żurawie wieżowe na budowie Sky Tower we Wrocławiu).

W galerii poniżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia dźwigu samochodowego Terex Demag AC-350 podczas demontażu żurawia wieżowego Liebherr 140 EC-H.

Galeria (kliknij miniaturę, aby obejrzeć zdjęcia dźwigu samojezdnego Terex Demag AC-350 w wyższej rozdzielczości)

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem