Projekty

Na północnym brzegu Malty trwają prace nad budową jednego z największych parków wodnych w Polsce - Term Maltańskich. Przeszklony obiekt stanie naprzeciwko południowego brzegu jeziora. Firma ALSTAL zakończy pracę najpóźniej do końca sierpnia 2011 roku. Po zakończeniu inwestycji z Term będzie mogło korzystać do 5,5 tysiąca osób.

W realizacji inwestycji brało udział 4 żurawie wieżowe STREIF Baulogistik Polska - 3 żurawie klasy Liebherr 112 EC-H oraz żuraw klasy Potain MD 285 B.

Obiekt będzie składał się z dwóch części - sportowej i rekreacyjnej. W sportowej części, która jest znacznie większa, znajdzie się basen olimpijski z dziesięcioma torami, basen z wieżą do skoków i trybuny na ok. 3,8 tysięcy miejsc. Część rekreacyjna obejmuje trzynaście basenów, rwącą rzekę, hydromasaże, sztuczne fale i wodospady, zjeżdżalnie z efektami świetlnymi i akustycznymi oraz szereg saun, fitness club i solaria.

GALERIA:

TERMY MALTAŃSKIE - wizualizacja 1TERMY MALTAŃSKIE - wizualizacja 2 TERMY MALTAŃSKIE - zdjęcie 1 TERMY MALTAŃSKIE - zdjęcie 2 TERMY MALTAŃSKIE - zdjęcie 3

Dane kontaktowe

TRINAC Polska Sp. z o.o.

ul. Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa

tel.: +48 22 865 46 48 

e-mail: info(at)trinac.pl

Szybki kontakt

© Trinac Polska 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem